W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Projekty sportowe realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021

Projekty sportowe realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021

Aktualizacja: W związku z wprowadzeniem rozszerzonych zasad bezpieczeństwa w całej Polsce dot. koronawirusa Covid-19 zostają zawieszone zajęcia sportowo-rekreacyjne realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2021. Dotyczy to projektów: Aktywny Lublin i Aktywne Pokolenie. Zasady wprowadzone zostaną od soboty, 20 marca br. Obowiązywać będą do 18 kwietnia br.

W ramach kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego zwyciężyły dwa projekty sportowe: Aktywny Lublin i Aktywne Pokolenie. Niestety ze względu na ograniczenia związane z epidemią, zajęcia nie mogą być realizowane w pełnym zakresie. W tej chwili zapraszamy na Aqua Lublin i na stadion lekkoatletyczny.

  • Aktywny Lublin - treningi biegowe na stadionie lekkoatletycznym przy al. Piłsudskiego 22 organizowane są w każdą środę o godz.18.30. Zapisy na stronie projektu. Zajęcia Aqua Aerobik realizowane są we wtorek w następujących godzinach:
  • godz. 12:30
  • godz. 13:15
  • godz. 14:00

Szczegółowe informacje na stronie projektu Aktywny Lublin.

  • Aktywne Pokolenie - pływać na  można w każdy poniedziałek i środę. Zapisy prowadzone są przez stronę.

Zajęcia są nieodpłatne, mogą w nich uczestniczyć uczniowie i studenci między 10-26 rokiem życia, mieszkający w Lublinie. Szczegółowe informacje na stronie projektu Aktywne Pokolenie.

Organizatorzy przypominają o pełnym rygorze sanitarnym: uczestnicy zajęć będą wpuszczani tylko w masce zakrywającej nos i usta i obowiązkowej dezynfekcji rąk.