W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Projekty sportowe realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018

Aktywny Uczeń

Aktywny Uczen baner 300x115 
Projekt ten zakłada prowadzenie zajęć sportowo – rekreacyjnych skierowanych do uczniów lubelskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zajęcia są prowadzone w dwóch grupach: dla uczniów do lat 12 oraz dla uczniów 13-19 lat. W ramach projektu zajęcia prowadzone będą w różnych dyscyplinach sportowych m.in. buble football, judo, squash, tenis, wspinaczka sportowa, zajęcia na trampolinach, ergometr wioślarski, fitness, paintball i siłownia. Zapisy na stronie internetowej: www.aktywnyuczen.eu.

Aktywny Student

Aktywny Student baner 300x115
Projekt ten zakłada prowadzenie zajęć sportowo – rekreacyjnych skierowanych dla studentów mieszkających i studiujących w Lublinie. Cykl zajęć sportowych odbywa się w ciągu dwóch semestrów – letni (od lutego do czerwca 2018 r.) oraz zimowy – (od października do grudnia 2018 r.). Zajęcia te będą prowadzone w takich dyscyplinach jak: badminton, boks, fitness, futsal, kick-boxing, piłka siatkowa, siłownia, tenis stołowy, trójbój siłowy i wspinaczka sportowa. Zapisy na stronie internetowej: www.aktywnystudent.eu.

Aktywny Lublin

Aktywny Lublin
Projekt Aktywny Lublin zakłada realizację bezpłatnych treningów od lutego do listopada 2018 r. Zajęcia będą skierowane do poszczególnych grup wiekowych – dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. W ramach projektu można uczestniczyć w następujących treningach: aquaaerobic, biegi, fitness, gimnastyka dla seniora, Latino Mama, PoleDance, szachy, trening funkcjonalny, zajęcia gimnastyczne dla dzieci, Zumba/SalsaFit. Zapisy na stronie internetowej: aktywnylublin.nakiedy.pl.

Aktywizacja Sportowa Dzieci w wieku 3-12 lat

Aktywizacja dzieci

Projekt „Aktywizacja sportowa dzieci w wieku 3-12 lat” jest realizowany wśród dzieci mieszkających na terenie miasta Lublina. Nowatorskie programy prowadzenia zajęć w dużej mierze przyczynią się do poprawy sprawności, koordynacji ruchowej i zdrowia. Zajęcia te są elementem wspierającym propagowanie zdrowia i nabywania właściwych dla wieku kompetencji społecznych. Projekt zakłada zorganizowanie minimum 1300 jednostek zajęć sportowych z różnych dyscyplin sportowych. Realizacja zadań prowadzona jest przez specjalistów z poszczególnych dziedzin kultury fizycznej. Wyzwanie jakim jest zaktywizowanie dzieci w różnych wymiarach sportowo rekreacyjnych powinno zrównoważyć obciążenia intelektualne z motorycznymi w zależności od wieku uczestników. Zapisy na stronie internetowej: aktywizacja3-12.pl.