W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Tokyo Team 2020

Tokyo Team 2020

Jedną z form wspierania sportu przez Miasto Lublin jest stworzenie programu „Tokyo Team 2020” - programu skierowanego do zawodników lubelskich klubów sportowych przygotowujących się do udziału w XXXII Letnich Igrzyskach Olimpijskich oraz 16. Letnich Igrzyskach Paraolimpijskich, które odbędą się w 2020 r. w Tokyo.

Tokyo Team 2020

Program ten ma charakter długofalowy i będzie realizowany przez najbliższe 2 lata. Jednym z jego założeń jest promocja Miasta za pośrednictwem wybranej grupy zawodników reprezentujących najwyższy poziom sportowy i mających szansę zakwalifikować się do Igrzysk Tokio 2020. Program ma szeroki zasięg ze względu na udział sportowców w wielu zawodach sportowych o randze mistrzowskiej, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Przedstawiamy sylwetki sportowców, którzy mają szansę reprezentować nas na tym prestiżowym wydarzeniu.

KU AZS UMCS Lublin

ICSiR "Start"

Kolarski Klub Tandemowy HETMAN

Lubelskie Towarzystwo Kajakowe FALA

UKS Skarpa