W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Pub u Fotografa

Nazwa własna: Pub u Fotografa
Adres: ul. Rybna 13
Adres www: www.ufotografa.pl
Telefon: 81 532 37 13
Email:
Dzielnica: Stare Miasto
Rodzaj kuchni: polska
Ogródek: Tak
Menu dla dzieci: Nie

LOKAL ZAMKNIĘTY

 Miejsce Inspiracji logo

IV Edycja Programu Miejsce Inspiracji 2016-2018


Pub U Fotografa mieści się na Lubelskiej Starówce, obok Placu Rybnego i Zaułku Hartwigów. Specjalizuje się w wyrobach nowofalowego browarnictwa rzemieślniczego z Polski i ze świata. Już dawno zasłużył sobie na miano "kultowego", a to za sprawą organizacji ogólnopolskich premier piwnych i eventów, które przyciągają piwowarów domowych i beergeeków z całej Polski. Wysoki poziom wiedzy specjalistycznej pracowników lokalu, ich doświadczenie i pasja pomagają w szerzeniu kultury piwnej i rozwoju wiedzy konsumenckiej o piwach i browarach rzemieślniczych. Wraz ze społecznością grupy "Piwny Lublin", pub jest współorganizatorem Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych, których pierwsza edycja odbyła się w 2015 roku. Miejsce zdążyło również zasłynąć z serwowanych tam burgerów, które doskonale komponują się z dostępnymi w ofercie piwami. Od 2016 roku Pub jest lokalem partnerskim Browaru Zakładowego.

Dania polecane przez Miejsce Inspiracji

  • Burger regionalny - burger wołowy w bułce maślanej z marynowanym burakiem i serami regionalnymi z serowarni "Mleczna Droga" (sery: kozi, camembert i podpuszczkowy).
  • Sałatka regionalna - marynowany burak, sery regionalne "Mleczna Droga": camembert, kozi, pieprzowy podpuszczkowy, jabłko, bekon, mix sałat.
  • Mini cebularze - charakterystyczny pszenny placek wywodzący się z kuchni żydowskiej, o średnicy ok 8cm centymetrów pokryty cebulą pokrojoną w kostkę wymieszaną z makiem.
  • Piwa rzemieślnicze z regionalnych browarów.

Aktualności (2)

28.08.201709:14
Ubiegłoroczne wydarzenie cieszyło się takim zainteresowaniem, że nie mogło zabraknąć kolejnej edycji.
Więcej
04.07.201601:16
11 podmiotów z branży hotelarsko-gastronomicznej przez dwa kolejne lata będzie mogło poszczycić się prestiżowym tytułem „Miejsce Inspiracji”. Wybrane lokale, oprócz noclegów i posiłków, zapewnią turystom możliwość bliższego poznania Lublina i klimatu miasta.
Więcej

Baner IV edycja programu Miejsce Inspiracji