W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
25. Konfrontacje Teatralne
01.12.202009:27

W dniach 5-8 grudnia odbędą się premiery online czterech postpandemicznych spektakli o nadziei z cyklu "I co teraz?". Wszystkie przedstawienia powstały i zostały po raz pierwszy zaprezentowane podczas tegorocznej 25 edycji Konfrontacji Teatralnych.

Spektakle, które już niedługo będzie można obejrzeć w przestrzeni online powstały jako produkcje kameralne i niskobudżetowe, a do pracy przy nich zaproszono takich twórców jak: Anna Gryszkówna, Marcin Liber, Maciej Gorczyński i Jan Hussakowski. Pracowali oni nad swoimi przedstawieniami w takich samych warunkach i tak samo długo a wszystkie realizacje łączy wspólne hasło NADZIEJA.

Spektakle online są dostępne bezpłatnie, jednak wymagają wcześniejszej rezerwacji mailowej. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Centrum Kultury.

Harmonogram spektakli online:

5.12 / godz. 19:00 – "Bieguni w kwarantannie" reż. Maciej Gorczyński
6.12 / godz. 19:00 – "Idę", reż. Anna Gryszkówna
7.12 / godz. 19:00 – "Bezmatek", reż. Marcin Liber
8.12  / godz. 19:00 – "Prometeusz", reż. Jan Hussakowski