W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Lublin na weekend 7- 9 lutego

06.02.202014:06

Sprawdźcie co ciekawego będzie działo się w weekend!!!

Spektakle / Kino
Już w piątek Centrum Kultury zaprasza na inaugurację sceny komediowej w Lublinie- Komedialnia. W każdy piątkowy wieczór zobaczymy innego wykonawcę, prezentując przekrój gatunków komediowych. Czeka was potężna dawka humoru, a może coś więcej…. W ramach Karnawału Teatralnego prezentowane są także Bajki Wilde.

Koncerty
Filharmonia Lubelska zaprasza na wspaniały koncert "Spełniając marzenia..." w wykonaniu lubelskiego wokalisty, kompozytora i pianisty Piotra Selima oraz towarzyszących Artyście Chórów Akademos.

Dom Kultury Bronowice zaprasza na koncert w wykonaniu zespołu Janusz Prusinowski Kompania!
Grupa to uczniowie i kontynuatorzy wiejskich muzykantów i śpiewaczek, mistrzów improwizowanych mazurków i oberków, a zarazem awangardowa formacja o charakterystycznym brzmieniu.

Wystawy
Fundacja Szpilka zaprasza na Wernisaż - Obrazy spod powiek. Wystawa stanowi próbę przybliżenia warsztatu scenografa. Prezentowane są na niej szkice i projekty oraz fotografie są dokumentacją spotkań autorki z twórcami teatru i filmu. Do Galerii Białej warto wybrać się na wystawę Artur Trojanowski "Przypadek jako wypadkowa wielu zmiennych".

Spacery
W piątkowy wieczór Fundacja Via Jagiellonica zaprasza na spacer z przewodnikiem śladami Unii Jagiellońskiej. A Lubelskie Spacery Rowerowe zapraszają na spacer nieco tajemniczy, Ciasna Niecała Krótka Drobna. Tym razem bez rowerów i niezależnie od warunków pogodowych. W sobotę spacery z cyklu The Original Lublin Free Walking Tours - Martin's City Tours.

Warsztaty
Filia nr 38 Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza na zajęcia arteterapeutyczne dla dorosłych, na których stworzycie własne mapy marzeń metodą kolażu.

Sport
Hala Globus zaprasza na ligę futsalu. Zmierzą się AZS UMCS Lublin ‒ Gwiazda Ruda Śląska. W niedzielę emocji dostarczą natomiast piłkarki ręczne. MKS Perła zmierzy się z Odense.

Dla dzieci
Sobota w Labiryncie zapowiada się inspirująco. Na warsztaty pobudzające dziecięcą wyobraźnię zaprasza Galeria Labirynt. Do Teatru Andersena wybierzcie się natomiast na warsztaty rodzinne. Zajrzycie za kulisy teatralnej sceny, aby następnie przejść do twórczego działania.

Aplikacja Turystyczny Lublin

Zachęcamy do pobrania aplikacji Turystyczny Lublin, w której znajdziecie nie tylko powyższe wydarzenia, ale także wiele ciekawych propozycji umożliwiających atrakcyjne spędzenie czasu w naszym mieście.