W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Decyzja podatkowa przez ePUAP

Decyzja podatkowa przez ePUAP
13.12.201910:57

Urząd Miasta w Lublinie informuje, że jest możliwe otrzymywanie pism, w tym decyzji podatkowych w sprawie podatku od nieruchomości, rolnego lub leśnego za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP).

Aby otrzymywać pisma poprzez Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej należy złożyć wniosek o doręczanie pism za pośrednictwem ePUAP oraz wskazać adres elektroniczny. Konieczne jest posiadanie konta na platformie ePUAP oraz profilu zaufanego lub certyfikatu kwalifikowanego. Instrukcja założenia konta znajduje się na stronie www.epuap.gov.pl, a także na stronie naszego Urzędu www.lublin.eu w zakładce „ważne sprawy”.

Wymiar podatków na 2020 rok rozpoczynamy w miesiącu styczniu, dlatego prosimy podatników, którzy chcą otrzymać decyzję podatkową elektronicznie o składanie wniosków o doręczanie pism za pośrednictwem ePUAP do dnia 7 stycznia 2020 roku.