Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

Nagrody Miasta Lublin w dziedzinie sportu

Gmina Lublin od wielu lat wspiera zdolnych sportowców, którzy reprezentują Kluby działające na terenie Miasta Lublin. Jedną z form wsparcia jest przyznawanie nagród Miasta Lublin w dziedzinie sportu, ustanowionych uchwałą Rady Miasta Nr 38/V/2011 z dnia 27 stycznia 2011 r. w sprawie ustanowienia Nagród Miasta Lublin w dziedzinie sportu z późn. zm.

1. Dla zawodników osiągających najwyższe wyniki sportowe w 2015 roku za:

1) udział w Igrzyskach Olimpijskich, Paraolimpijskich, Igrzyskach Olimpijskich, Głuchych, Uniwersjadzie,

2) za miejsce medalowe seniorów, młodzieżowców i juniorów w Mistrzostwach Świata, Europy, Polski w dyscyplinach olimpijskich i nieolimpijskich.

2. Dla trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej oraz zasłużonych w osiąganie przez zawodników wysokich wyników sportowych za: przygotowanie zawodnika lub zawodników do udziału w Igrzyskach Olimpijskich, Paraolimpijskich, Igrzyskach Głuchych, Uniwersjadzie lub zdobycia przez zawodnika lub zawodników miejsca medalowego w Mistrzostwach Świata, Europy, Polski w dyscyplinach olimpijskich i nieolimpijskich w kategorii seniorów, młodzieżowców i juniorów.

Wnioski mogą składać: radni Rady Miasta, organy administracji państwowej i samorządu terytorialnego, stowarzyszenia kultury fizycznej, instytucje kultury fizycznej, redakcje gazet, czasopism, radiowe i telewizyjne, inne jednostki organizacyjne statutowo związane wykonywaniem zadań z dziedziny sportu.

Wnioski o przyznanie Nagród należy składać wyłącznie na druku wniosku stanowiącym załącznik nr 4 do uchwały Rady Miasta Nr 38/V/2011 z dnia 27 stycznia 2011 r. w sprawie ustanowienia Nagród Miasta Lublin w dziedzinie sportu z późn. zm. w siedzibie Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Lublin 20-609 Lublin ul. Filaretów 44 pok.204 w godz. 7.30-15.30, w terminie do dnia 30 kwietnia każdego roku kalendarzowego.

Do pobrania

Wniosek o przyznanie Nagrody Miasta Lublin w dziedzinie sportu.doc [ilość pobrań: 252]
Wniosek o przyznanie Nagrody Miasta Lublin w dziedzinie sportu - wersja edytowalna
Wniosek o przyznanie Nagrody Miasta Lublin w dziedzinie sportu.pdf [ilość pobrań: 222]
Wniosek o przyznanie Nagrody Miasta Lublin w dziedzinie sportu - wersja do druku

Nagrody Miasta Lublin w dziedzinie sportu 2015

Podczas sesji Rady Miasta Lublin w dniu 25 czerwca br. Prezydent Krzysztof Żuk wręczył Nagrody Miasta Lublin w dziedzinie sportu. Na podstawie złożonych wniosków i po zaopiniowaniu przez Kapitułę nagrodzeni zostali: Dorota Małek i Andrzej Świtkowski. Sportowcy otrzymali gratulacje i nagrody finansowe.

Zgłoś problem

X

Zauważyłeś niepoprawne działanie strony lub nieaktualne dane? Zgłoś to korzystając z poniższego formularza.

Captcha*

Ile to jest 4 - trzy?

(wpisz wynik liczbowo)