W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Bezpłatne warsztaty w przestrzeni Po Sąsiedzku

07.02.201912:04

SKENDE zaprasza do przestrzeni Po Sąsiedzku na bezpłatne warsztaty, które pozwolą kreatywnie spędzić wolny czas, zrelaksować się, poznać nowych ludzi i  doświadczyć  radości z tworzenia nowych rzeczy. Poniżej lista zajęć odbywających się w lutym. Na warsztaty nie trzeba się wcześniej zapisywać, można dołączyć w każdej chwili, w czasie trwania spotkania (od godz. 17:00 do godz. 20:00). Wystarczy przyjść i zająć wolne miejsce.

Leczmy się naturalnie 
Na warsztatach uczestnicy dowiedzą się jak radzić sobie podczas przeziębienia i infekcji przy użyciu naturalnych metod, a także jak wzmacniać swoją odporność i dbać o zdrowie. Dodatkowo, poznają zastosowanie baniek bezogniowych i nauczą się dlaczego i jak często sięgać po nie w życiu codziennym. Zajęcia poprowadzi Agnieszka Gąsior-Guziak, wykwalifikowana położna, doradca laktacyjny, wyjątkowa osoba, która wspiera kobiety na każdym etapie ich życia.
7 lutego; od godz. 17:00 do godz. 20:00; STREFA MĘSKA

Tworzymy pudełka miłości
To inspirujące warsztaty dla wszystkich miłośników zajęć typu Do It Yourself. Na spotkaniu uczestnicy zgłębią technikę scrapbookingu, która pozwoli wyczarować wyjątkowe pudełka uczuć dla najbliżej osoby. Zajęcia wprowadzą w niezwykły świat dekorowania i ozdabiania. Prowadzący przekażą sprawdzone techniki zdobienia i sprawdzone triki, przydatne podczas przeprowadzania metamorfoz. Dzięki tej wiedzy zwykłe przedmioty jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmienianą się w prawdziwe dzieła sztuki.
14 lutego, od godz. 17:00 do godz. 20:00; STREFA BABSKA

Personalizujemy torby na zakupy
Twoja torba na zakupy nie musi być nudna! Przyjdź do SKENDE i zobacz jak w prosty sposób nadać jej niepowtarzalny charakter. Te warsztaty to idealna okazja, aby rozwinąć swoje zdolności artystyczne, plastyczne i manualne oraz pobudzić wyobraźnię i zmysł estetyczny. Warsztat poprowadzi Agnieszka Marcinkowska, plastyczka, która pokaże uczestnikom magiczny świat barw, wzorów i kształtów.
21 lutego; od godz. 17:00 do godz. 20:00; STREFA BABSKA

Malujemy kawą i herbatą
Uwielbiasz aromat kawy i herbaty? Lubisz niecodzienne zajęcia? Ten warsztat jest dla Ciebie! Na spotkaniu zmierzysz się z oryginalną techniką malarską – malowaniem kawą i herbatą. Własnoręcznie wykonasz piękne, pachnące dzieła sztuki. Ale to nie wszystko. Podczas warsztatów będzie także możliwość degustacji i poznania właściwości różnych herbat zaprezentowanych przez sklep Czas na Herbatę, partnera wydarzenia.
Spotkanie poprowadzi Agata Jakuszko - Sobocka, lubelska artystka, specjalizująca się w efektywnym myśleniu wizualnym. Sama mówi o sobie: „Myślę obrazami. Wychodzę poza schematy. Prowokuję do nowych pomysłów.”
28 lutego; od godz. 17:00 do godz. 20:00; STREFA BABSKA

SKENDE Shopping
Al. Spółdzielczości Pracy 88