W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF Ciąg dalszy: Sylwia Chutnik

Data rozpoczęcia 2019-10-11
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Czuby Południowe", ul. Wyżynna 16
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Czuby Południowe"
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie literackie

Sylwia Chutnik – działaczka społeczna, kulturoznawczyni, pisarka. Laureatka Paszportu Polityki za powieść za powieść „Kieszonkowy atlas kobiet” (2008). Trzykrotnie nominowana do Nagrody Literackiej Nike za: „Kieszonkowy atlas kobiet”, „Cwaniary” (2013) i „W krainie czarów” (2015). Podczas spotkania opowie m.in. o książce „Własny pokój Virginii Woolf” (2019).

Cykl „Ciąg dalszy” to kontynuacja spotkań w ramach „Z kim do łóżka... rozmowy o autorkach, autorach i tytułach”. Do tej pory DDK „Czuby Południowe” gościł m.in.: Justynę Bargielską, Grażynę Lutosławską, Michała Nogasia, Łukasza Orbitowskiego, Michała Rusinka, Justynę Sobolewską, Małgorzatę Szejnert i Marcina Wrońskiego.
Od października do grudnia odbędą się kolejne spotkania z literaturą w roli głównej. Gościnie i Goście będą pytani właśnie o „ciąg dalszy” książki, gdy ta już ukaże się drukiem. Będą rekomendować to, co sami czytają oraz opowiadać o wybranych przez siebie publikacjach własnego autorstwa.
Wszystkie spotkania w piątki, godz. 18:00 w Dzielnicowym Dom Kultury „Czuby Południowe”, ul. Wyżynna 16.

Prowadzenie spotkań: Joanna Chapska i Magdalena Wójcikiewicz

Najważniejsze wydarzenia cykliczne