W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Future Shorts - pokaz filmów krótkometrażowych

Data rozpoczęcia 2007-10-11
Godzina rozpoczęcia 18:00
Kategoria Pokaz

Future Shorts to największa na świecie platforma prezentacji i promocji filmów krótkometrażowych. Starannie dobrane filmy twórców z całego świata prezentowane są regularnie w 20 kinach w Wielkiej Brytanii oraz 30 miejscach w Europie, Afryce, Ameryce Północnej i Południowej oraz Azji.

FUTURE SHORTS ‘BACK to the FUTURE’

Future Shorts Poland w październiku inauguruje swoje regularne, comiesięczne pokazy w Polsce. Przygotowaliśmy specjalny program, którego poszczególne elementy bardzo dobrze sprawdziły się na pokazach Future Shorts na całym świecie. Część z prezentowanych filmów pokazywana była na prestiżowych letnich festiwalach muzycznych Glastonbury Festival i The Big Chill Festival, na których projekcje FS cieszyły się dużą popularnością. Razem tworzą wysmakowany wizualny koktajl różnorodnych tematów i stylistyk, który ogląda się z duża przyjemnością. Zaprezentujemy kilka kultowych animacji „City Paradise” w reżyserii Gaelle Denis, „Rockin’ & Rollin’ ” w reżyserii Richarda Jacka, „Jojo In The Stars” Marca Craste oraz pierwszy polski film, który znalazł się w katalogu FS, „Sztukę spadania” Tomka Bagińskiego. Na prośbę fanów prezentowanej w maju kompilacji Future Shorts „Feel the Love” przypomnimy niezapomniany „Roof Sex” w reżyserii Pesa i „She Loves Me, She Loves Me Not” w reżyserii Jamie’go Rafna.

Bilety: 7 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy)

źródło: Centrum Kultury

Najważniejsze wydarzenia cykliczne