W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF Innymi Słowy Impro

Data rozpoczęcia 2019-04-12
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 8/10 zł
Kategoria Improwizacja

Grupa „Innymi Słowy Impro” zaprasza na wieczór z improwizacją teatralną. Wystąpią Michał Lech oraz Piotr Kocur jako oficjalny Duet Impro.

Impro, czyli teatr improwizowany, jest dla nas tworzeniem rzeczywistości teatralnej na oczach widzów i z ich udziałem, w sposób spontaniczny, bez scenariusza, reagując na sugestie publiczności, pokazujemy spektakl który wydarzy się tylko raz, na waszych oczach. Historia tworzy się Tu i Teraz. Widzowie są reżyserami i to sprawia, że każdy występ jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Tym razem w formie „Duo Impro”.

Twórcą idei teatru improwizowanego jest Keith Johnstone – angielski reżyser, znany z nowatorskiego podejścia do widowiska teatralnego. Celem jego formuły jest przede wszystkim zabawa i przyjemność, a metodą – technika improwizacji ułatwiająca poddanie się twórczemu instynktowi, uwalniającemu indywidualny, zazwyczaj ukryty potencjał aktorów.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne