W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Koncert laureatów tegorocznej edycji Sceny Młodych

Data rozpoczęcia 2017-06-19
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Koncert laureatów tegorocznej edycji Sceny Młodych – konkursowego przeglądu zjawisk i zdarzeń amatorskiego ruchu artystycznego Lublina i województwa lubelskiego.

Obejrzymy spektakl pt. „Tytuł roboczy my” w reżyserii Edmunda Kuryluka w wykonaniu „Młodzieżowej Grupy Artystycznych Poszukiwań!” Gminnego Centrum Kultury w Jabłonnie z siedzibą w Piotrkowie. Wystąpią laureaci Przeglądu Poezji Śpiewanej Piosenki Autorskiej „Wyśpiewać poezję”. Odczytane zostaną protokoły, jurorzy wręczą nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach przeglądu.

Przegląd „Scena Młodych” skierowany jest do solistów, twórców oraz amatorskich zespołów, które działają w instytucjach kultury, oświatowych i wychowawczych. Uczestnicy Sceny Młodych mogli zaprezentować się w następujących kategoriach:
- Młody Teatr – przegląd teatrów młodzieżowych i kabaretów
- Wyśpiewać poezję – przegląd poezji śpiewanej i autorskiej
- Konkurs literacki „Kajet”

Najważniejsze wydarzenia cykliczne