W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Koncert Marc Ribot Solo Guitar ,,Silent Movies"

Data rozpoczęcia 2012-10-04
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5A
Kategoria Koncert

Marc Ribot - legendarny amerykański muzyk, kompozytor i instrumentalista. Współpracował z wieloma znakomitymi muzykami i grupami jak Jack McDuff, Wilson Pickett, The Lounge Lizards, Arto Lindsay, Medeski, Martin and Wood, Cibo Matto, Sam Phillips, Elvis Costello, Allen Ginsberg, Susana Baca, Tom Waits, Hector Zazou oraz John Zorn. Prowadzi także grupę Los Cubanos Postizoz, w której na nowo definiuje brzmienie muzyki latynoamerykańskiej. Artysta zaprezentuje materiał z najnowszej płyty ,,Silent movies".

Faktem jest, że w każdej chwili można zobaczyć go prowadzącego zespół lub pracującego jako sideman, to uczta bez względu na ustawienie. Tutaj, na "Silent Movies", mamy Ribot'a grającego na gitarze solowej tak otwarcie, osobiście i wrażliwie jak tylko muzyk może i to jest piękne. W jednej chwili jest śródmiejskim luzakiem, w kolejnej słodki i smutny, w następnej latynoskim amatorem. Jednak wszystko, czego dotyka na"Silent Movies", jest częścią kontinuum jego muzykalności i artystycznej istoty, zabierającej cię w radosną, niezwykłą podróż.
Frank Alkyer, Downbeat

Bilety : 30 zł. Do nabycia w kasie Centrum Kultury w Lublinie, ul. Narutowicza 32 oraz na godzinę przed koncertem w miejscu prezentacji.
Rezerwacja biletów tel.: 81 536 03 21

Powiązane:

Warsztaty Kultury

Najważniejsze wydarzenia cykliczne