W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Koncert: Prisoners by Choice + Negative Vibes

Data rozpoczęcia 2017-06-30
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Most Mariana Lutosławskiego
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Prisoners by Choice to dość świeży zespół na lubelskiej scenie hardcore punk, choć jego członkowie zjedli na nim zęby udzielając się w wielu lokalnych zespołach tego nurtu. Tym razem sięgnęli po formułę zmieszania melancholii znanej z Kopenhaskich zespołów z początku wieku jak No Hope For The Kids, czy współczesnej francuskiej sceny Oi jak np. Syndrome 81 z zadziornym, ulicznym punk rockiem znanym szerzej dzięki dokonaniom Blitz. Do tej pory zagrali kilkanaście koncertów w Polsce i Niemczech i wydali płytę winylową nakładem NIC Records i DIY Koło Records.

Negative Vibes to świeży projekt z Warszawy obracający się w klimacie hardcore/punk inspirowany głównie pierwszą falą amerykańskiego hardcore z początku lat '80. Część członków ma za sobą doświadczenie w kilku zespołach z szeroko rozumianej sceny punkowej, część to debiutanci. Zespół zagrał do tej pory kilka dobrze przyjętych koncertów oraz nagrał materiał na debiutancką epkę, która za kilka tygodni zostanie wydana na siedmiocalowym winylu dzięki współpracy niezależnych wydawnictw NIC Records, DIY Koło Records oraz Melina Crew Records.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne