Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Koncert: Robert Piotrowicz

Data rozpoczęcia 2017-10-13
Godzina rozpoczęcia 22:00
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Koszt udziału bezpłatne wejściówki
Kategoria Koncert

Robert Piotrowicz – artysta dźwiękowy, kompozytor, improwizator. Jest autorem słuchowisk, instalacji, muzyki teatralnej, współpracuje z innymi artystami przy formach audio-wizualnych i spektaklach. Jako instrumentalista Piotrowicz pracuje przede wszystkim z własnym zestawem koncertowym zbudowanym wokół brzmienia gitary elektrycznej i analogowego syntezatora modularnego. Podczas koncertów tworzy nasycone i pełne detali formy, korzystając z syntezatora analogowego i komputera. Jego muzyce równie blisko jest do współczesnej kompozycji elektroakustycznej, jak i do sound artu.

Regularnie występuje na licznych festiwalach na całym świecie. Oprócz płyt solowych ma w dorobku także wydawnictwa nagrane z Xavierem Charlesem, Kevinem Drummem, Jérômem Noetingerem, Burkhardem Stanglem, Zbigniewem Karkowskim i Anną Zaradny. Współzałożyciel Musica Genera Festival oraz wytwórni Musica Genera.

Robert Piotrowicz jest autorem muzyki do filmu Zbigniewa Libery „Walser”, którego projekcja poprzedzi koncert artysty podczas tegorocznej edycji Festiwalu. Projekcja filmu „Walser” rozpocznie się dwie godziny przez koncertem / godz. 20:00 / Sala Kinowa / 78 min / bezp. wejściówki

Wydarzenie w ramach 22. Konfrontacji Teatralnych >>>

Najważniejsze wydarzenia cykliczne