W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Na tapecie – warsztaty z ozdobnych tablic na zdjęcia

Data rozpoczęcia 2018-10-15
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”, ul. Wyżynna 16
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Czas trwania– 2,5 godz.
Prowadzenie– Agata Komorowska
Kontakt – Agata Komorowska / / 81 466 59 18
Koszt udziału – 10 zł
Zapisy –
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń

Drugi w tym sezonie poniedziałkowy warsztat z cyklu „Rękodzielnica”. Tym razem trochę poeksperymentujemy. Pobawimy się kolorem, formami i fakturą. Połączymy lubianą przez wszystkich technikę decoupage z różnymi materiałami by stworzyć tablicę wspomnień, a może miejsce informacji w naszym domu. Przykleimy różne napisy, odbijemy szablony zawiesimy sznurki do których będziemy mogli przypinać zdjęcia, pamiątki oraz różne, może ważne, albo trochę mniej ważne informację. W technice kolażu stworzymy wyjątkowy punkt w naszym domu, który będzie zmieniał się wraz z nami i porami roku.

Twórcze warsztaty RĘKODZIELNICA rozwijają pasję tworzenia, która drzemie w każdym z nas. Przeznaczone są dla osób dorosłych. Każdy warsztat będzie opowiadał o innym zagadnieniu. Odkryją przed Wami nieznane dotąd horyzonty. Fachowa opieka i prowadzenie w połączeniu z atmosferą wspierającą proces twórczy, w niezwykły sposób pozwalają oderwać się od codziennych problemów, stresów i zawrotnego tempa życia. Gorąco zachęcamy do kreatywnego i twórczego spędzania czasu, dającego mnóstwo satysfakcji zarówno z samego procesu tworzenia, odkrywania swoich talentów i zdolności, jak i własnoręcznie wykonanego przedmiotu. Dzięki zatrzymaniu się przyjrzymy się sobie i poszukamy własnego „ja”. Wszystkie swoje prace uczestnicy zabierają ze sobą do domu, które mogą stać się wyjątkową ozdobą lub niesamowitym prezentem dla bliskiej osoby.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne