W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Najlepsze z Najgorszych – przegląd kina klasy B: Turecki Rambo

Data rozpoczęcia 2018-07-19
Godzina rozpoczęcia 21:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Film

Turecki Rambo
reż.  Çetin Inanç
akcja / Turcja / 1986

Komandos musi zniszczyć grupę terrorystyczną ukrywająca się w górach. Jego misją jest walka i jedzenie kebabów i jeszcze więcej walki. Film reżysera „Tureckich Gwiezdnych Wojen”. Absurdalnie nieudana wersja amerykańskiego hitu i jedno z najbardziej osobliwych zjawisk w historii kina. Dla koneserów kina klasy B.

O NAJLEPSZYCH Z NAJGORSZYCH:
Niskie budżety, absurdalne dialogi, kiepskie aktorstwo, kosmici, potwory, fabuła nietrzymająca się kupy, a także zaangażowanie i pasja autorów, to tylko niektóre cechy wspólne najgorszych filmów w historii kinematografii światowej. Kino klasy B zaraża entuzjazmem twórców, który udziela się także widzom. W programie przeglądu zobaczymy bardzo złe filmy, które jednak wpisane zostały do kanonu kina kultowego.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne