W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF No Potatoes: IMPRO ScHOOL czyli sporty improwizacji teatralnej

Data rozpoczęcia 2009-10-15
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5A

Grupa powstała pod kierunkiem Przemysława Buksińskiego w efekcie, prowadzonych w 2008 roku, teatralnych Warsztatów Ekspresji Twórczej "Próba" przy Centrum Kultury w Lublinie.
Teatr ”No Potatoes” swoją premierę miał 7 czerwca 2008 roku podczas Nocy Kultury w klubie Cax Mafe. Spektakle Teatru oparte są na kanadyjskim stylu improwizacji teatralnej, która uznana została za jedną z najatrakcyjniejszych scenicznie form IMPROV na świecie.
Improwizacja teatralna z „No Potatoes” - to wyjątkowo skuteczne narzędzie rozwijania wyobraźni i kreatywności, umiejętności komunikowania się i rozwiązywania problemów, a przede wszystkim budowania osobowości w kontekście zespołu. No i oczywiście niczym nieograniczona zabawa.
IMPRO ScHOOL to pokaz technik improwizacji wieńczący trzydniowe warsztaty z uczniami czterech lubelskich liceów prowadzonych przez grupę „No Potatoes”.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne