W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny - "Literacki Ślad" Polska - Moje miejsce na ziemi

Data rozpoczęcia 2007-06-01
Data zakończenia 2007-10-20
Kategoria Konkurs

Zachęcamy wszystkich fotografujących do odkrywania Polski, spojrzenia na swój kraj przez pryzmat literatury, czerpania inspiracji z historii i tradycji, zwrócenia się ku przeszłości w kontekście teraźniejszości.
Konkurs Fotograficzny ma na celu popularyzację miejsc związanych ze znanymi postaciami literackimi i historycznymi, miejsc upamiętniających znanych polskich twórców lub związanych z literackim, historycznym kontekstem.

Prosimy o nadsyłanie fotografii barwnych lub czarnobiałych w formacie min, 20x30 cm do 30x45 cm, które będą ukazywały miejsca, gdzie literatura żyła zostawiła trwale swój ślad - czy to poprzez osobę autora, czy rozgrywającą się w danym miejscu akcję literacką. Inspiracji należy szukać w biografiach i dziełach literackich polskich pisarzy i poetów.

Szczegółowe informacje, pełny regulamin konkursu i karta zgłoszenia: www.ck.lublin.pl

Najważniejsze wydarzenia cykliczne