W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Powitanie Wiosny w Caxmafe

Data rozpoczęcia 2010-03-20
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Cax Mafe, ul. Staszica 1
Kategoria Koncert

Wiosnę w Cax Mafe witać będą: Pavka Morozov, Starcy, Cukierkotki oraz Łukasz Jemioła.

PAVKA MOROZOV - nowość na lubelskim rynku.Doświadczeni muzycy zebrani do tego projektu wzięli na warsztat akustyczny materiał autorski Marcina Wysokińskiego (voc.) przekształcając jego łagodne, melodyjne piosenki w formy bardziej alternatywne, gitarowe.

STARCY - porcja rasowego bluesa i rocka.
W rolach głównych Zbyszek Kowalczyk - gitary, Hrabia Dankton – bass, Majkel – perkusja.

CUKIERKOTKI - zwariowany lubelski kwintet grający muzykę tak wielobarwną jak sama wiosna! Różnorodność muzyczna, świetne teksty piosenek oraz naturalne poczucie humoru członków grupy ujawniające się w czasie koncertów połączone z urodą wokalistek i ich niebanalnymi kostiumami sprawiają, że występ Cukierkotków zamienia się spektakl, którego nie można przegapić!

ŁUKASZ JEMIOŁA - Laureat 45. Studenckiego Festiwalu w Krakowie. Regularnie pojawia się ze swoją gitarą w CaxMafe, gdzie zawsze jest entuzjastycznie witany. Fantastycznie porusza się w klimatach prawdziwego, korzennego bluesa, ale oprócz znanych bluesmanów Jemioła prezentuje także utwory Boba Dylana, Beatlesów i wielu innych cenionych artystów z niezwykłą wrażliwością i energią za razem.
Z pewnością miłym zaskoczeniem będą dla wszystkich aranżacje piosenek przedwojennych! w wykonaniu Łukasza Jemioły, a także jego własne, bardzo ciekawe kompozycje.

Po koncertach planowane jest radosne, wiosenne jam-session.

Cax Mafe - powitanie wiosny.
20.03.2010 (sobota)
Impreza zaczyna się o godz. 20:00
kończy o 27:30.
Bilet 7 zł.

Uwaga!!! Wiosenne dziewczęta w mini lub bikini wchodzą za darmo.

www.caxmafe.pl

Najważniejsze wydarzenia cykliczne