W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Spektakl: "Sztukmistrz z Lublina"

Data rozpoczęcia 2014-01-26
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN", ul. Grodzka 21
Kategoria Spektakl

"Sztukmistrz z Lublina" - adaptacja książki I.B. Singera. Reżyseria - Tomasz Pietrasiewicz. Opowiada Witold Dąbrowski.

Spektaklem tym Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN" otwiera cykl comiesięcznych prezentacji opowieści z repertuaru Teatru NN (m.In.: "Był sobie raz...", "Tajbełe i jej demon", "Opowieści z Bramy") oraz planowanych na 2014 rok premier. W każdą ostatnią niedzielę miesiąca w Bramie Grodzkiej pojawiać się będą znane adaptacje opowiadań I.B. Singera, a także legendy, mity, przypowieści, często z graną na żywo muzyką. Na scenie występować będą zaproszeni opowiadacze z Polski i ze świata.

Propozycja skierowana jest również do widzów anglojęzycznych. Wszystkie prezentowane spektakle będą mieć wersję angielską, wyświetlaną symultanicznie na rozwieszonym na scenie ekranie.

Patronem Sceny Opowieści Teatru NN jest Jasza - sztukmistrz z Lublina, stąd to właśnie opowieść o nim inauguruje cały cykl.

Szczegółowe informacje na temat repertuaru, biletów na stronach Ośrodka www.teatrnn.pl i pod nr tel. 81 5325867

Najważniejsze wydarzenia cykliczne