W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Spotkanie Enter 2016

Data rozpoczęcia 2009-09-16
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Radio Lublin, ul. Obrońców Pokoju 2
Kategoria Spotkanie

Podróżujemy. Za pracą, za przyszłością, za przeszłością. Oglądamy, zwiedzamy, podziwiamy. Myślimy, złościmy się, załamujemy się. Jednak można. Dlaczego nie u nas? To takie proste!
To moja refleksja z podróży jakie odbywam w różnych celach nie tylko za granicę RP. Bardzo wiele osób ma podobne odczucia. Czy Ty także?
Wakacje. W Lublinie czas błogiego spokoju (nie dla wszystkich). Czas myślenia i szukania wyjścia z impasu.
Te dwie rzeczy niech przyświecają kolejnemu spotkaniu ENTER 2016. Masz refleksję? Byłeś na wakacjach i widziałeś to coś? Proszę podziel się z nami! Szukamy inspiracji potrzebnej miastu. Szukamy szczegółów tworzących wyjątkowość. Jeśli masz "to coś" przywiezione przynieś je na spotkanie.

Czekamy na zgłoszenia od osób chcących opowiedzieć o tym co ich zainspirowało, co widzieli, co można zaadoptować w Lublinie. Podzielcie się tym na spotkaniu ENTER 2016. Napiszcie ile czasu wam potrzeba i jakie warunki techniczne. Mamy nadzieję na spotkanie w środę.

Spotkania Enter 2016 mają na celu naszkicowanie realnych potrzeb środowisk twórczych i przedstawienie ich władzom miasta jako społeczną odpowiedź na starania się o tytuł ESK.

Wstęp wolny.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne