W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Spotkanie „Lublin IT”

Data rozpoczęcia 2018-04-17
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS, ul. Radziszewskiego 10
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Czwarte spotkanie „Lublin IT”, którego celem jest zrzeszenie pasjonatów nowoczesnych technologii. Organizatorzy zapraszają zarówno programistów, jak i osoby, które dopiero zaczynają przygodę z branżą IT. W jego trakcie poruszona zostanie tematyka dotycząca pisania dobrego kodu oraz Data Science.

Lublin IT to lubelska społeczność, w ramach której organizowane są różne inicjatywy umożliwiające poznanie wielu ciekawych osób, co sprzyja zdobywaniu nowej wiedzy z zakresu informatyki. Podczas Lublin IT #4 prelekcje wygłoszą między innymi:

  • Maciej Sikora – programista, pasjonat, człowiek pełen pomysłów (niezrealizowanych). JavaScript Developer w DataArt. Pomiędzy programowaniem w pracy i w domu stara się znaleźć czas dla syna i żony. Lubi poniedziałki.
  • Miłosz Bednarzak – współpracuje z firmą bethink z Poznania jako Data Scientist. Fan ogólnie pojętej sztucznej inteligencji. W międzyczasie student piątego roku kognitywistyki na UMCS. Pomimo tego, że nie pochodzi ze środowiska technicznego ani związanego z IT, udało mu się samodzielnie nauczyć Machine Learningu i Data Science oraz znaleźć dobrą pracę w ciekawym projekcie.
  • Marcin Miszczyk – specjalista z zakresu systemów rozproszonych.

Rejestracji na wydarzenie można dokonywać poprzez formularz zgłoszeniowy. 

Najważniejsze wydarzenia cykliczne