W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Spotkanie z Wojciechem Jagielskim

Data rozpoczęcia 2018-04-17
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Studio Muzyczne Radia Lublin, ul. Obrońców Pokoju 2
Organizator Radio Lublin S.A.
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Wojciech Jagielski - dziennikarz, reporter, pisarz, współpracujący z PAP (1986-91), „Gazetą Wyborczą” (1991-2012), PAP (2012-2017). Obecnie związany z „Tygodnikiem Powszechnym”.
Jako dziennikarz specjalizuje się w problematyce Afryki, Kaukazu, Azji Środkowej i Południowej. Autor wielu książek reporterskich, takich jak  Modlitwa o deszcz, Wieże z kamienia, Nocni wędrowcy, Wypalanie traw, Wszystkie wojny Lary, Na wschód od zachodu. Laureat wielu nagród dziennikarskich i literackich: Nagrody im. Dariusza Fikusa, Nagrody im. Ks. Józefa Tischnera, Nagrody SPD. Jego dwie książki Modlitwa o deszcz i Nocni wędrowcy były nominowane do Nagrody Literackiej Nike. Za Wszystkie wojny Lary otrzymał Kryształową Kartę Polskiego Reportażu na I Festiwalu Reportażu w Lublinie.

Wydarzenie w ramach Festiwalu Reportażu >>>

Najważniejsze wydarzenia cykliczne