W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Twoja kolej! | Golfem przez świat

Data rozpoczęcia 2018-09-17
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”, ul. Wyżynna 16
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Pierwsze, powakacyjne spotkanie w ramach cyklu „Twoja kolej!”, na którym wyruszymy w daleką podróż 25-letnim VW Golfem. Czy podróż przez Europę 25-letnim samochodem to dobry pomysł? Czy można w nim zamieszkać? Czy przez 250 dni da się obejść bez ciepłej wody? Jak życie w ekstremalnie trudnych warunkach wpływa na relacje małżeńskie?

Podczas spotkania „Golfem przez świat” na te i inne pytania odpowiedzą Anna i Tomasz Rzepeccy, którzy ostatnie miesiące spędzili w podróży przez południową Europę. Wyróżnikiem ich wyprawy, spośród wielu innych, jest sposób podróży. Zdecydowali się zamieszkać w niewielkim samochodzie osobowym, który służył im nie tylko za środek transportu, ale także jako sypialnia, kuchnia i salon. Przyjdźcie i posłuchajcie o przygodach oraz o miejscach, które odwiedzili, o wschodach i zachodach słońca nad morzem, ale też o tym jak samemu zorganizować taką podróż. Zapraszamy!

Anna i Tomasz Rzepeccy: mieszkańcy Czubów Południowych, młode małżeństwo, które postanowiło w podróż poślubną pojechać na Gibraltar, do Francji, Niemiec, Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Danii, Niemiec, Austrii i spędzić w niej ponad 8 miesięcy. Zwiedzili wiele ciekawych miejsc, a swoją podróż opisali na blogu golfemprzezświat.com. Przeżyli w niej przygodę swojego życia i wciąż jeszcze bardziej kochają podróże, dobrą kuchnię i oczywiście siebie.

O cyklu:

Twoja kolej! to cykl otwarty na pomysły mieszkańców dzielnicy Czuby Południowe, w którym każdy, kto się do nas zgłosi, będzie mógł poprowadzić swoje autorskie warsztaty/zajęcia, korzystając z naszego wsparcia. Wiemy, że są wśród Was – mieszkańców dzielnicy Czuby Południowe, ludzie z pasją, animatorzy, którzy chętnie angażują się
w działalność kulturalną dzielnicy, pełni energii i zapału do działania lokalni liderzy. Wiemy, że macie mnóstwo pomysłów na działania aktywizujące i integrujące mieszkańców. Zapraszamy Was do współpracy! W projekcie „Twoja kolej!” będziesz mógł zrealizować swój pomysł, podzielić się umiejętnościami, które posiadasz. Zajmiemy się stroną organizacyjną, Tobie pozostawiamy prowadzenie warsztatów.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne