W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF W skali M

Data rozpoczęcia 2007-11-14
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN", ul. Grodzka 21
Kategoria Spotkanie

Fundacja Twórców Architektury, Studenckie Koło Naukowe MIR, Katedra Architektury i Planowania Przestrzennego Politechniki Lubelskiej, Forum Kultury Przestrzeni, Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN” zapraszają na spotkanie W skali M.

Małgorzata Pizo-Domicz i Antoni Domicz - pracownia architektoniczna z Opola.
M. i A. Domicz - Pracownia Architektury, powstała w 1990 roku, ma w swoim dorobku wiele prestiżowych realizacji, między innymi Warsztaty Terapii Zajęciowej w Opolu, przebudowa wnętrza Galerii Jana Cybisa Muzeum Śląska Opolskiego, oraz konkursów - rozbudowa Muzeum Architektury we Wrocławiu.

Twórcy pracowni projektują głównie na terenie Śląska. W swoich obiektach proponują jasną, czytelną i funkcjonalną architekturę minimalizmu. Przez 17 lat funkcjonowania Pracownia wyrobiła swój charakterystyczny styl i swoistą markę docenianą przez środowisko architektoniczne i liczne grona jurorskie.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne