W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF "Koziołek 2019"

24.06.201909:51

Blisko 30 zawodników niepełnosprawnych zmagało się podczas trwających w dniach 15 i 16 czerwca 2019 r. w Lublinie Ogólnopolskich Zawodach Łuczniczych Osób Niepełnosprawnych "Koziołek 2019". Organizatorem zawodów było Integracyjne Centrum Sportu i Rehabilitacji "Start".

Po dwudniowej rywalizacji w kategorii łuk klasyczny I miejsce zajął Piotr Sawicki z Lublina, II miejsce Ireneusz Kapusta z Kielc, III miejsce Marcin Chmielewski z Gdańska.

W kategorii łuk bloczkowy I miejsce zajął Stanisław Kalisiak z Gorzowa Wielkopolskiego, II miejsce Dorota Bartuzi z Lublina, III miejsce Mariusz Osses z Gorzowa Wielkopolskiego.

W kategorii W1 I miejsce przypadło Piotrowi Jacniackiemu z Lublina, II miejsce Andrzejowi Baranowi z Kielc.

W strzelaniu specjalnym I miejsce zajął Janusz Kowalczyk z Kielc, a wśród trenerów najlepiej wypadł Ryszard Bukański z Gorzowa Wielkopolskiego.

Miasto było współorganizatorem tego wydarzenia.

https://www.facebook.com/icsirstart/