W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Oferty

19 a - oferta Stowarzyszenia "MONAR" Foto

19 a - oferta Stowarzyszenia "MONAR"

02.11.201513:53
Prezydent Miasta Lublin uprzejmie informuje, że w dniu 26 października 2015 r. organizacja pozarządowa działająca pod nazwą Stowarzyszenie "MONAR" z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowolipki 9B złożyła ofertę o dofinansowanie realizacji zadania publicznego w ramach „Przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym”, w formie wsparcia, pod nazwą „Profilaktyka Uzależnień w Środowisku Dzieci i Młodzieży pn. „Porozmawiajmy o uzależnieniu” z pominięciem otwartego konkursu ofert.
czytaj więcej 19 a - oferta Stowarzyszenia "MONAR"
19 a - Lubelski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki w Lublinie Foto

19 a - Lubelski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki w Lublinie

30.10.201515:18
Prezydent Miasta Lublin informuje, że w dniu 28.10.2015 r. podmiot działający pod nazwą Lubelski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki w Lublinie, złożył wniosek o dofinansowanie realizacji zadania publicznego w ramach wspierania i upowszechniania kultury fizycznej z pominięciem otwartego konkursu ofert.
czytaj więcej 19 a - Lubelski Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki w Lublinie
19a - oferta Fundacji Działań Edukacyjno - Społecznych "OD NOWA" Foto

19a - oferta Fundacji Działań Edukacyjno - Społecznych "OD NOWA"

23.10.201514:49
Fundacja Działań Edukacyjno - Społecznych "OD NOWA" złożyła ofertę w ramach „Przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym” pn. „Realizacja działań na rzecz przeciwdziałania problemom alkoholowym i przemocy w rodzinie, w tym prowadzenie poradnictwa indywidualnego oraz grup terapeutycznych dla ofiar przemocy w rodzinie” z pominięciem otwartego konkursu ofert.
czytaj więcej 19a - oferta Fundacji Działań Edukacyjno - Społecznych "OD NOWA"

19a - oferty MONAR i BONA FIDES

23.10.201514:18
MONAR złożył ofertę o dofinansowanie w ramach „Przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym” pn. „Program wspierający dla członków rodzin z problemem alkoholowym, w tym realizacja programu pomocy psychologicznej i psychoterapii dla osób z syndromem DDA”, zaś BONA FIDES ofertę w ramach „Przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym” pn. „Krótkoterminowa terapia systemowa”. Obie oferty złożono z pominięciem otwartego konkursu ofert.
czytaj więcej 19a - oferty MONAR i BONA FIDES
19 a - oferta Europejskiej Fundacji Kultury Miejskiej Foto

19 a - oferta Europejskiej Fundacji Kultury Miejskiej

05.10.201513:39
Prezydent Miasta Lublin informuje, że w dniu 29.09.2015 r. organizacja pozarządowa działająca pod nazwą Europejska Fundacja Kultury Miejskiej, złożyła wniosek o dofinansowanie realizacji zadania publicznego z zakresu Kultury i sztuki - Dzielnice kultury - Ryciny Starego Miasta - cykl warsztatów, z pominięciem otwartego konkursu ofert.
czytaj więcej 19 a - oferta Europejskiej Fundacji Kultury Miejskiej
19 a - oferta Towarzystwa "Nowa Kuźnia" Foto

19 a - oferta Towarzystwa "Nowa Kuźnia"

25.09.201510:08
Prezydent Miasta Lublin uprzejmie informuje, że w dniu 16 września 2015 r. organizacja pozarządowa działająca pod nazwą Towarzystwo "Nowa Kuźnia" z siedzibą w Lublinie przy ul. Samsonowicza 25, złożyła ofertę o dofinansowanie realizacji zadania publicznego w ramach „Przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym”, w formie wsparcia, pod nazwą „Środowiskowa Profilaktyka Uzależnień z pominięciem otwartego konkursu ofert.
czytaj więcej 19 a - oferta Towarzystwa "Nowa Kuźnia"
19 a - oferta Stowarzyszenia Trzeźwościowego "RODZINA" Foto

19 a - oferta Stowarzyszenia Trzeźwościowego "RODZINA"

22.09.201509:38
Prezydent Miasta Lublin uprzejmie informuje, że w dniu 15 września 2015 r. organizacja pozarządowa działająca pod nazwą Stowarzyszenie Trzeźwościowe „RODZINA” z siedzibą w Lublinie przy ul. Jana Pawła II nr 11, złożyła ofertę o dofinansowanie realizacji zadania publicznego w ramach „Przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym”, w formie wsparcia, pod nazwą „Przeprowadzenie zajęć warsztatowych oraz indywidualnych porad psychologicznych dla osób uzależnionych od alkoholu” z pominięciem otwartego konkursu ofert.
czytaj więcej 19 a - oferta Stowarzyszenia Trzeźwościowego "RODZINA"
19 a - oferta Klubu Piłkarskiego Starówka w Lublinie Foto

19 a - oferta Klubu Piłkarskiego Starówka w Lublinie

22.09.201508:21
Prezydent Miasta Lublin informuje, że w dniu 14 września 2015 r. podmiot działający pod nazwą Klubowi Piłkarski Starówka w Lublinie, złożył wniosek o dofinansowanie realizacji zadania publicznego w ramach wspierania i upowszechniania kultury fizycznej z pominięciem otwartego konkursu ofert.
czytaj więcej 19 a - oferta Klubu Piłkarskiego Starówka w Lublinie
19 a - oferta Stowarzyszenia Lokalnego Kalina Salezjańskiej Organizacji Sportowej w... Foto

19 a - oferta Stowarzyszenia Lokalnego Kalina Salezjańskiej Organizacji Sportowej w Lublinie

22.09.201508:10
Prezydent Miasta Lublin informuje, że w dniu 16 września 2015 r. podmiot działający pod nazwą Stowarzyszenie Lokalne Kalina Salezjańskiej Organizacji Sportowej w Lublinie, złożył wniosek o dofinansowanie realizacji zadania publicznego w ramach wspierania i upowszechniania kultury fizycznej z pominięciem otwartego konkursu ofert.
czytaj więcej 19 a - oferta Stowarzyszenia Lokalnego Kalina Salezjańskiej Organizacji Sportowej w Lublinie
19 a - oferta Lubelskiego Klubu Przyjaciół Siatkówki Foto

19 a - oferta Lubelskiego Klubu Przyjaciół Siatkówki

17.09.201512:09
Prezydent Miasta Lublin informuje, że w dniu 11 września 2015 r. podmiot działający pod nazwą Lubelski Klub Przyjaciół Siatkówki w Lublinie, złożył wniosek o dofinansowanie realizacji zadania publicznego w ramach wspierania i upowszechniania kultury fizycznej z pominięciem otwartego konkursu ofert.
czytaj więcej 19 a - oferta Lubelskiego Klubu Przyjaciół Siatkówki