W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Niebieski Słoń Księgarnia internetowa

Niebieski Słoń Księgarnia internetowa
Adres: ul. Daszyńskiego 27/20
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-250
Telefon: 601379565
Email:
Kategoria ulg: Zabawki i artykuły dziecięce, Pozostałe

Księgarnia internetowa Niebieski Słoń dedykuje swoją ofertę do rodziców i innych osób szukających i pragnących zapewnić odpowiednie narzędzia dla rozwoju dzieci. W ofercie znaleźć można mądre książki napisane w formie BAJKI PERSONALIZOWANEJ, które będą niezapomnianą pamiątką dla obdarowanych dzieci, a także dla dorosłych. Produkty z oferty księgarni pomogą rozbudzić ciekawości poznawcze i wzbogacić wiedzę dziecka o otaczającym go świecie, czyli takie, które zarazem bawią i uczą jednocześnie.

Zakres deklarowanych ulg/upustów

  • 100% rabat na przesyłkę (na terenie całej Polski) przy zamówieniu minimum 2 książek personalizowanych,
  • przy zamówieniu 4 ksiązek personalizowanych kolejna książka gratis (warunkiem jest osobisty odbiór zamówienia w jednym z ustalonych punktów odbioru w Lublinie).

 

Oferta w ramach Lubelskiej Karty Seniora:

  • zniżka w wysokości 10% od standardowej ceny (tj. 45 zł/ 1 egz.) przy odbiorze osobistym w ustalonym miejscu odbioru w Lublinie,
  • przesyłka gratis (dowolne miejsce w Polsce) przy zamówieniu 4 szt. książek personalizowanych,
  • rabat - 1 książka gratis przy zamówieniu 3 szt. książek personalizowanych (dowolnych tytułów) przy odbiorze osobistym w ustalonym miejscu odbioru w Lublinie.