W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Dobry rok w lubelskim sporcie

14.01.2019

Uroczysta Gala Podsumowująca Rok Sportowy w Lublinie odbyła się w piątek, 11 stycznia w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Wydarzenie wpisało się już na stałe w kalendarz imprez podsumowujących sportowe osiągnięcia i jest okazją do integracji środowiska sportowego oraz wyróżnienia tych, którzy w znaczącym stopniu przyczynili się do rozwoju i popularyzacji kultury fizycznej, a także promocji Miasta Lublin poprzez sport w 2018 r.

Podczas gali nagrodzonych zostało blisko 150 zawodników trenujących na co dzień w lubelskich klubach sportowych, którzy w ubiegłym sezonie osiągnęli wysokie wyniki. Wśród nich znajdują się medaliści olimpijscy, medaliści Mistrzostw Świata i Europy, a także wielokrotni Mistrzowie Polski. Gośćmi gali, poza zawodnikami byli prezesi lubelskich klubów sportowych, przedstawiciele Lubelskiego Klubu Olimpijczyka, Radni Miasta Lublin wchodzący w skład Komisji Sportu, Turystyki i Wypoczynku oraz osoby związane ze światem sportu. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Pliki do pobrania

Podsumowanie Roku Sportowego 2018.odp
Podsumowanie Roku Sportowego 2018