SP 28 zwycięzcą Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej

31.03.2017

Zakończyły się rozgrywki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców. Wręczenia nagród i medali dokonał gość specjalny reprezentant Polski w piłce ręcznej Michał Szyba. W meczu o 3 miejsce zwyciężyła SP 29 pokonując SP 40. Po pierwszej połowie SP 40 prowadziła 3:1, jednak druga połowa była lepsza w wykonaniu SP 29, która ostatecznie wygrała 6:5. Pierwsza połowa meczu finałowego pomiędzy SP 51 i SP 28 była bardzo wyrównana, natomiast pod koniec drugiej połowy zawodnicy SP 28 zdobyli przewagę, którą utrzymali już do końca spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 9:5 na korzyść SP 28.