W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Akademickie Mistrzostwa Polski w Lublinie

03.01.201909:13

Serdecznie zapraszamy na Akademickie Mistrzostwa Polski w Lublinie, które będą odbywać się w naszym mieście w pierwszej połowie 2019 roku. 

Już za kilkanaście dni do Lublina przyjadą najlepsi futsaliści z południowo-wschodniej części Polski. Po dwóch latach ponownie zostanie zorganizowany turniej AMP w futsalu mężczyzn - Półfinał C. Gospodarzem będzie Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, a zmagania odbędą się na halach: Uniwersytetu Przyrodniczego, Politechniki Lubelskiej i Uniwersytetu Medycznego w dniach 24-27 stycznia 2019 r. 

Najważniejsza impreza sportowa cyklu AMP będzie miała miejsce jeszcze przed Święta Wielkanocnymi - na jednym z najszybszych basenów w Polsce (Aqua Lublin) odbędą się Akademickie Mistrzostwa Polski w pływaniu. Zawody w dniach 4-6 kwietnia 2019 r. zorganizuje Klub Środowiskowy AZS Lublin. Tydzień później rozpoczną się kolejne zawody, tym razem  turniej AMP w piłce siatkowej mężczyzn - Półfinał C. Do Lublina zaprosi najlepsze siatkarskie zespoły Klub Uczelniany AZS Politechniki Lubelskiej, zawody odbędą się w dniach 11-14 kwietnia 2019 r.

Po Świętach Wielkanocnych i długim weekendzie majowym planujemy zorganizować turniej Akademickich Mistrzostw Polski w koszykówce mężczyzn - Półfinał C. Zawody przygotuje Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, a planowane są na 9-12 maja 2019 r. Ostatnie Akademickie Mistrzostwa Polski w Lublinie odbędą się jeszcze pod koniec maja. Gospodarzem turnieju AMP w siatkówce plażowej - Półfinał C będzie Klub Uczelniany AZS Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Termin zawodów został przewidziany na 28-30 maja 2019 r.

źródło: azs.lublin.pl