W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Lubelskie Handball Camp

03.12.201811:02

Najlepsze zawodniczki i zawodnicy piłki ręcznej w naszym województwie pojawią się 10 grudnia o godz. 10:00 w hali MOSiR, im. Z. Niedzieli przy al. Zygmuntowskich 4. Głównymi gośćmi wydarzenia będą brązowi medaliści Mistrzostw Polski i uczestnicy Pucharu EHF – piłkarze ręczni KS AZOTY PUŁAWY. Do współpracy zaproszone zostały wszystkie zespoły z naszego województwa biorące udział w rozgrywkach PGNiG Superliga, I i II ligi ZPRP: 20-krotne Mistrzynie Polski – MKS Lublin, KS AZS AWF Biała Podlaska, MKS AZS UMCS Lublin Handball Team, Padwa Zamość, AZS UMCS Lublin i UKS Olimpia Biała Podlaska.
w programie:

  • warsztaty i rozmowy z zawodnikami i władzami Klubów PGNiG Superligi, I i II ligi piłki ręcznej,
  • nagrodzenie najlepszych Zawodników i Klubów LZPR w sezonie 2017/18,
  • wspólny trening pod okiem m.in. Bartosza Jureckiego – srebrnego i brązowego medalisty Mistrzostw Świata,
  • mecze pokazowe, liczne atrakcje, konkursy, dla najbardziej aktywnych – upominki!

Wszystkich chętnych do wzięcia czynnego udziału w wydarzeniu prosimy o zgłoszenie na adres e-mail: z podaniem imion, nazwisk i daty urodzenia ze wskazaniem opiekuna. Obowiązuje zmienne obuwie sportowe. Wszystkich sympatyków organizatorzy zapraszają na trybuny do wzięcia udziału jako kibic - obserwator.