W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs fotograficzny #LublinTravel

07.10.201909:34

Konkurs fotograficzny #LublinTravel

450 lat minęło! W 2019 roku obchodzimy okrągłą rocznicę zawarcia unii polsko-litewskiej, zwanej Unią Lubelską. Z tej okazji Lubelska Regionalna Informacja Turystyczna zaprasza do udziału w trzeciej edycji konkursu fotograficznego #LublinTravel. Tematem przewodnim są zabytki oraz imprezy związane z tym wyjątkowym wydarzeniem w historii miasta.

Aby wziąć udział w konkursie organizowanym przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną należy:

1. wstawić zdjęcie na profil Facebook "Informacja turystyczna w Lublinie" wraz z tytułem, oraz hasztagiem #lublintravel.

2. przesłać zdjęcie na adres , wraz z następującymi informacjami: imię i nazwisko, tytuł zdjęcia.

Najlepsze prace trafią na wystawę w Lubelskim Ośrodku Informacji Turystycznej i Kulturalnej, a zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody. Organizatorzy czekają na fotografie do 31 października br. Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie dwa zdjęcia. Podczas głosowania internautów, które zostanie przeprowadzone na profilu fb w dniach 8- 18 listopada br., zostanie wybranych 20 prac, spośród których Jury wyłoni 3 najlepsze.
Szczegóły dostępne są w regulaminie oraz na stronie wydarzenia na fb Konkurs fotograficzny #LublinTravel 2019. Zapraszamy do udziału!

Pliki do pobrania