W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Kto będzie pracodawcą roku 2020?

Kto będzie pracodawcą roku 2020?
26.03.202113:27

Do 31 marca przedsiębiorcy działający na lokalnym rynku pracy mogą zgłaszać swój udział w konkursie organizowanym przez Miejski Urząd Pracy w Lublinie, o tytuł „Pracodawca Roku 2020”.

– Udział w konkursie to doskonała okazja dla lokalnych pracodawców na promocję firm i zaprezentowanie się zarówno potencjalnym pracownikom, jak i innym podmiotom działającym na rynku pracy w Lublinie. W związku z tym, zachęcamy lubelskie przedsiębiorstwa współpracujące z Miejskim Urzędem Pracy do przesyłania zgłoszeń swoich kandydatur – mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Pomysł przedsięwzięcia zapoczątkowany został 10 lat temu przez Miejski Urząd Pracy w Lublinie, a jego celem jest promowanie pracodawców, którzy wyróżniają się polityką personalną otwartą na wsparcie osób bezrobotnych i poszukujących pracy, zachęcanie pracodawców do tworzenia nowych miejsc pracy, promowanie idei współpracy i partnerstwa.

Konkurs skierowany jest do przedsiębiorstw, których siedziba lub oddział znajduje się na terenie Lublina, współpracujących z Miejskim Urzędem Pracy w Lublinie. Zgłoszenia przyjmowane są w dwóch kategoriach: duża/średnia firma oraz mała firma/mikroprzedsiębiorstwo. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz dostarczyć go drogą elektroniczną na skrzynkę: praca@mup.lublin.pl, pocztą na adres: Miejski Urząd Pracy w Lublinie, ul. Niecała 14, 20-080 Lublin lub złożyć osobiście w siedzibie MUP w Lublinie. Zgłoszenia pracodawców przyjmowane są do 31 marca. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej: muplublin.praca.gov.pl.

O tym, która firma zwycięży zadecyduje Kapituła Konkursu. Przy ocenie zgłoszeń przedsiębiorców jury weźmie pod uwagę m.in. ich współpracę w 2020 roku z Miejskim Urzędem Pracy w Lublinie w zakresie zgłaszania wolnych miejsc pracy, zatrudniania osób bezrobotnych zarejestrowanych w MUP w Lublinie i udział w przedsięwzięciach organizowanych przez MUP w Lublinie.

Najlepsi pracodawcy otrzymają dyplomy i statuetki, a dodatkowe korzyści z otrzymania tytułu to:

  • promocja na stronie internetowej muplublin.praca.gov.pl  i w lokalnej prasie,
  • możliwość posługiwania się w celach promocyjnych tytułem „PRACODAWCA ROKU 2020",
  • możliwość uczestnictwa w programach rynku pracy realizowanych przez MUP w Lublinie,
  • stałe konsultacje z pośrednikiem pracy oraz doradcą zawodowym MUP w Lublinie.

Rozstrzygnięcie konkursu „Pracodawca Roku 2020” planowane jest na 16 kwietnia. Zwycięzcy konkursu zostaną zaprezentowani na stronie internetowej muplublin.praca.gov.pl.

Konkurs co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W poprzedniej edycji zwycięzcą konkursu w kategorii mała firma/mikroprzedsiębiorstwo została firma C2C Spółka z o.o, a w kategorii duża/średnia firma Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie.

Nasze projekty