W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF International Health Tourism Forum – Lublin 2019

25.09.201910:50

7 października br. w Ecotech Complex w Lublinie odbędzie się kolejne międzynarodowe wydarzenie pt. „International Health Tourism Forum – Lublin 2019” dedykowane turystyce zdrowotnej.

Organizatorem Forum jest Miasto Lublin, jako koordynator Klastra Lubelska Medycyna. W wydarzeniu weźmie udział  ponad 100 uczestników, w tym ponad 25 osób prezentujących i panelistów z około 10 państw. Prelegentami będą między innymi eksperci i pośrednicy z  branży z Polski, USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Chorwacji, Ukrainy, Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Z sylwetkami prelegentów można zapoznać się na stronie.  

Podczas Forum omówione zostaną aktualne trendy w turystyce zdrowotnej, a także wyzwania i potencjał rynku w tym obszarze. Eksperci, pośrednicy, świadczeniodawcy i przedstawiciele innych podmiotów z branży podzielą się wiedzą, doświadczeniem i oczekiwaniami wobec swoich partnerów. Omówione zostaną dobre praktyki oraz rola jakości w procesie obsługi pacjenta z uwzględnieniem zastosowania nowoczesnych technologii medycznych. Wymiana wiedzy i doświadczeń w środowisku międzynarodowym ma na celu między innymi poszerzenie wiedzy polskich podmiotów z branży w zakresie specyfiki rynków docelowych i oczekiwań klientów.

Forum będzie nie tylko wyjątkową okazją do zapoznania się z aktualnymi światowymi trendami w turystyce zdrowotnej, ale przede wszystkim do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych. Wydarzeniu towarzyszyły będą również spotkania B2B.

Forum w całości prowadzone będzie w języku angielskim. Organizator zapewnia tłumaczenie symultanicznie na język polski.

Udział w Forum jest bezpłatny. O uczestnictwie w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń (liczba miejsc jest ograniczona). Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie.

Nasze projekty