W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Szukamy partnerów do akcji Zima w Mieście 2019!

12.12.201815:00

Zapraszamy fundacje, stowarzyszenia, organizacje, firmy i wszelkie instytucje do składania propozycji ciekawych ofert pozwalających najmłodszym mieszkańcom Lublina poznać bliżej nasze miasto, jego historię lub po prostu ciekawie spędzić ferie zimowe w 2019 roku.

Miasto Lublin, jak co roku, organizuje akcję „Zima w Mieście”. Jest to przedsięwzięcie skierowane do uczniów lubelskich szkół pozostających w czasie ferii zimowych w Lublinie. W ramach najbliższej akcji w dniach od 11 do 24 lutego 2019 roku chcielibyśmy zaproponować różnego rodzaju spotkania, warsztaty lub zwiedzanie obiektów, których tematyka wiązać się będzie z przybliżaniem najmłodszym mieszkańcom historii Lublina historii ze szczególnym uwzględnieniem tematyki związanej ze zbliżającym się jubileuszem 450lecia Unii Lubelskiej. Ponadto, czekamy na propozycje zajęć sportowych, rekreacyjnych oraz oferty w zakresie aktywnego spędzania wolnego czasu.

Akcja Zima w Mieście tworzona jest z myślą o tym, by umożliwić dzieciom i młodzieży z Lublina aktywne spędzenie wolnego czasu. Jest to doskonała okazja do zorganizowania ciekawych działań dla najmłodszych oraz przybliżenia podczas zajęć zakresu Państwa całorocznej oferty.

Dodatkowo zachęcamy do przekazywania informacji o organizowanych w okresie ferii zimowych różnego rodzaju własnych przedsięwzięć. Informacje te zostaną zamieszczone na dedykowanej stronie internetowej oraz będą rozpowszechniane w ramach szeroko prowadzonej kampanii promocyjnej tego wydarzenia.

Na propozycje zajęć czekamy do 4 stycznia 2019 roku. Oferty należy składać osobiście w sekretariacie Wydziału Sportu i Turystyki przy ul. Filaretów 44 (pok. 207) lub drogą elektroniczną na adres sport@lublin.eu.

Nasze projekty