W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Święto Lubelskich Dzielnic - Gala Dzielnic Kultury

17.10.201708:53

19 października 2017 r., o godzinie 18:00, w Pracowniach Kultury Maki – Filii Dzielnicowego Domu Kultury "Bronowice" (ul. Olchowa 8) odbędzie się Gala podsumowująca 5-lecie funkcjonowania programu Dzielnice Kultury. Podczas wydarzenia zostanie zaprezentowany raport badawczy "Kultura w dzielnicach 2017", analizujący dotychczasowy przebieg programu od pierwszej, pilotażowej edycji w 2013 roku.
Gala będzie ponadto okazją do uhonorowania mieszkańców i podmiotów szczególnie zasłużonych dla kultury w lubelskich dzielnicach. W części artystycznej posłuchamy koncertu pieśni tradycyjnych w wykonaniu grupy pod kierownictwem Joanny Belzyt, utworzonej w trakcie warsztatów "Pieśni Miłosne Lubelszczyzy" i "Pieśni i tańce na św. Jana" realizowanych w ramach Dzielnic Kultury.

Wydarzenie jest elementem obchodów Wielkiego Jubileuszu 700-setnej rocznicy nadania Lublinowi praw miejskich.


Dzielnice Kultury_plakat

Wydarzenia polecane